bannermain.jpg

Odeszła Prof. dr hab. Joanna Ślósarska

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 1 października 2016 odeszła

Prof. dr hab. Joanna Ślósarska

długoletni wykładowca Katedry Teorii Literatury UŁ, kierownik Pracowni Antropologii Literatury, uczona zajmująca się antropologią kultury, poetyką kognitywną i komparatystyką, autorka wielu prac naukowych, poetka, malarka.

Żegnamy wybitnego wykładowcę, wychowawcę wielu roczników studentów i badaczy, życzliwego i serdecznego Człowieka.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 7 października o godz. 13.45 na łódzkim Cmentarzu Rzymsko-katolickim przy ulicy Szczecińskiej

Przyjaciele i współpracownicy z Instytutu Kultury Współczesnej UŁ oraz studenci kulturoznawstwa

Rodzina prosi, by uczestnicy pogrzebu nie przynosili kwiatów, ale dokonali wpłaty na jedno z łódzkich/polskich hospicjów.